Září

Tisk

Září 2021

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 9. 2021 / 9:00
2. 9. 2021

Třídnické hodiny

1. roč. do 10:45; 2. – 5. roč. do 11:40; 6. – 9. roč. do 12:35

3. 9. 2021

Třídnické hodiny

1. roč. do 10:45; 2. – 5. roč. do 11:40; 6. – 9. roč. do 12:35

7. 9. 2021 / 16:00
9. 9. 2021 / 17:00
9. 9. 2021 / 18:00
10. 9. 2021 / 8:15
10. 9. 2021 / 10:15
14. 9. 2021
16. 9. 2021 / 8:00
21. 9. 2021
22. 9. 2021 - 24. 9. 2021
22. 9. 2021
22. 9. 2021 / 8:00
23. 9. 2021 / 8:00
24. 9. 2021 / 7:30
28. 9. 2021

 


Říjen

Tisk
29. 9. 2021 - 1. 10. 2021

Říjen 2021

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 10. 2021 / 10:00
6. 10. 2021
7. 10. 2021
7. 10. 2021 / 14:00
8. 10. 2021 - 9. 10. 2021
11. 10. 2021 / 9:00 - 10:30

Projekt Espediente

učebna fyziky - 5. A

11. 10. 2021 / 10:30 - 12:00

Projekt Espediente

učebna fyziky - 4. A

12. 10. 2021
12. 10. 2021 / 9:00 - 10:30

Projekt Espediente

učebna fyziky - 3. A

16. 10. 2021 / 9:00 - 12:00

Vítání občánků na MěÚ

Vítání občánků na MěÚ ve Veselí nad Moravou – pěvecký sbor

20. 10. 2021
20. 10. 2021 - 21. 10. 2021

Veletrh vzdělávání Hodonín

9.ročník - individuálně

21. 10. 2021 / 14:00
22. 10. 2021 / 7:30 - 8:00
24. 10. 2021 / 10:00
26. 10. 2021
28. 10. 2021

Listopad

Tisk

Listopad 2021

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 11. 2021 / 8:00
3. 11. 2021
3. 11. 2021 / 8:00
4. 11. 2021 / 8:00
4. 11. 2021 / 14:00
8. 11. 2021

Abeceda peněz

4.A - 5.hodina

9. 11. 2021
10. 11. 2021 / 9:00 - 12:00
Randová
11. 11. 2021 - 12. 11. 2021
11. 11. 2021

Bílý den

akce žákovského parlamentu

11. 11. 2021

Abeceda peněz

4.B - 3. hodina

11. 11. 2021 / 8:00

Workshop

OA Veselí nad Moravou - 9. B

11. 11. 2021 / 11:00
15. 11. 2021 - 16. 11. 2021
16. 11. 2021 / 9:00
Kalina, Zacharová, Just
Kostelanský
17. 11. 2021
18. 11. 2021 - 26. 11. 2021
18. 11. 2021 / 14:00
19. 11. 2021 / 8:00

Turnaj ve futsale

CZŠ Veselí nad Moravou - vybraní žáci

22. 11. 2021
23. 11. 2021
23. 11. 2021

Knihovna

1.ročník

26. 11. 2021
29. 11. 2021 / 8:10 - 8:20

Prosinec

Tisk
28. 11. 2021 - 24. 12. 2021

Prosinec 2021

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 12. 2021
2. 12. 2021
2. 12. 2021 / 14:00
3. 12. 2021 / 8:00 - 17:00
uč.Inf
6. 12. 2021
7. 12. 2021
10. 12. 2021

Divadlo fyziky

2.-5. hodina: II. stupeň

15. 12. 2021
15. 12. 2021 - 17. 12. 2021
Rol. Hlav. Jur.
20. 12. 2021
21. 12. 2021
21. 12. 2021

Vánoční oběd

zaměstnanci školy


Leden

Tisk
23. 12. 2021 - 2. 1. 2022

Leden 2022

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4. 1. 2022 / 7:30
5. 1. 2022
5. 1. 2022
7. 1. 2022

Tříkrálová bohoslužba slova

9:00 - 1. stupeň; 10:00 - 2. stupeň

10. 1. 2022

Plavecký výcvik

třídy: 3. A,B; 4. A,B

11. 1. 2022
12. 1. 2022
13. 1. 2022
13. 1. 2022 / 10:00
13. 1. 2022 / 14:00
14. 1. 2022 / 8:55 - 10:45
17. 1. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

17. 1. 2022

Dějepisná olympiáda

8. - 9. ročník

18. 1. 2022

Biologická olympiáda

6. - 9. ročník

19. 1. 2022
19. 1. 2022
19. 1. 2022

PCR testování

účastníci LVK

20. 1. 2022 / 10:00
21. 1. 2022 - 27. 1. 2022
24. 1. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

24. 1. 2022
26. 1. 2022
27. 1. 2022
27. 1. 2022 / 7:00

Únor

Tisk

Únor 2022

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 2. 2022
2. 2. 2022
7. 2. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

9. 2. 2022
10. 2. 2022 / 14:00
14. 2. 2022
14. 2. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

15. 2. 2022
15. 2. 2022
16. 2. 2022
16. 2. 2022
17. 2. 2022 / 8:00
21. 2. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

22. 2. 2022 / 8:00
23. 2. 2022
23. 2. 2022
24. 2. 2022
24. 2. 2022 / 12:00 - 13:30
24. 2. 2022 / 13:00

Beseda se záchrannou službou

vybraní žáci 9. ročníku

28. 2. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B


Březen

Tisk

Březen 2022

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 3. 2022

Matematická soutěž Pangea

vybraní žáci 6.-9. ročníku

2. 3. 2022
2. 3. 2022
7. 3. 2022 - 13. 3. 2022
14. 3. 2022

Plavecký výcvik

3. A, B; 4. A, B

15. 3. 2022
16. 3. 2022
16. 3. 2022
16. 3. 2022

Beseda s odborníkem IT

5.-6. hodina - 6. ročník

17. 3. 2022
18. 3. 2022

Matematický klokan

3. - 5. ročník

18. 3. 2022
21. 3. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

21. 3. 2022
21. 3. 2022 / 8:00 - 10:00
21. 3. 2022 / 13:00 - 14:00
22. 3. 2022
22. 3. 2022
22. 3. 2022 / 14:00

Hra na školu

MŠ předškoláci

23. 3. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

23. 3. 2022
23. 3. 2022 / 8:00 - 10:00
24. 3. 2022
24. 3. 2022
24. 3. 2022 / 8:00

Animace

Německý jazyk - 7. - 9. ročník

24. 3. 2022 / 13:00 - 14:00
24. 3. 2022 / 15:00

Hra na školu

MŠ předškoláci

25. 3. 2022

Plavecký výcvik

3. A,B; 4. A,B

25. 3. 2022
27. 3. 2022
Adéla Zálešáková
28. 3. 2022

Olympiáda ČJ

okr. kolo - vybraní žáci

28. 3. 2022 / 8:00 - 11:00
28. 3. 2022 / 10:00
29. 3. 2022
29. 3. 2022
29. 3. 2022

Florbal

2.stupeň

29. 3. 2022

Můj ostrov

5.A - 1.-2. hodina; 3.B - 3.-4. hodina

29. 3. 2022 / 10:00

Dravci

1.-2. ročník

29. 3. 2022 / 13:00 - 14:00
30. 3. 2022
30. 3. 2022
30. 3. 2022

Můj ostrov

4.A - 1.-2. hodina

31. 3. 2022 / 12:30 - 14:00

Pyžamová párty

ŠD Šikulové + Čtyřlístek

31. 3. 2022 / 14:00

Duben

Tisk

Duben 2022

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 4. 2022
1. 4. 2022 / 8:00
5. 4. 2022

Můj ostrov

3. B - 2.-3.hodina

5. 4. 2022 / 7:30
5. 4. 2022 / 13:00
7. 4. 2022 / 8:00
7. 4. 2022 / 13:00
11. 4. 2022

Biologická olympiáda – okresní kolo

vybraní žáci: 8. - 9. ročník

11. 4. 2022 / 8:00
12. 4. 2022

Projektový den

Křesťanské Velikonoce

12. 4. 2022 - 13. 4. 2022
12. 4. 2022
13. 4. 2022
13. 4. 2022 / 8:00
13. 4. 2022 / 16:00
19. 4. 2022 - 20. 4. 2022
21. 4. 2022 / 17:00
22. 4. 2022

Velikonoční bohoslužba slova

9:00 - 1. stupeň; 10:00 - 2. stupeň

22. 4. 2022
22. 4. 2022

Biologická olympiáda

okresní kolo: 6. - 7. ročník

23. 4. 2022 - 24. 4. 2022
23. 4. 2022

Vítání občánků

Pěvecký kroužek

26. 4. 2022
27. 4. 2022
27. 4. 2022

McD Cup

Hroznová Lhota - 1.-3. ročník

28. 4. 2022

McD Cup

CZŠ - 4.-5. ročník

28. 4. 2022 / 15:00
29. 4. 2022

Květen

Tisk

Květen 2022

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 5. 2022
2. 5. 2022 - 6. 5. 2022
2. 5. 2022 / 8:00
3. 5. 2022
4. 5. 2022
4. 5. 2022
4. 5. 2022

Mc Donald Cup

okresní kolo - 3. ročník

5. 5. 2022 / 14:00 - 16:00
6. 5. 2022
9. 5. 2022
9. 5. 2022 - 13. 5. 2022
10. 5. 2022
10. 5. 2022
10. 5. 2022
10. 5. 2022 / 8:00

Koncert ZUŠ

3.-7. ročník

10. 5. 2022 / 9:00 - 10:30
11. 5. 2022
11. 5. 2022

Mc Donald Cup

krajské kolo: 1. - 3. ročník

12. 5. 2022
12. 5. 2022 / 8:00
13. 5. 2022 / 8:00

Florbal

okresní kolo: 4. - 5. ročník

16. 5. 2022
17. 5. 2022
17. 5. 2022 / 19:00
18. 5. 2022
19. 5. 2022 - 20. 5. 2022

Exkurze

9. ročník

19. 5. 2022
19. 5. 2022 / 13:00 - 19:00
23. 5. 2022 / 8:00 - 9:30

Testování ČŠI

učebna informatiky: 5.C

24. 5. 2022
24. 5. 2022

Divadlo UH

6. C; 7. B

24. 5. 2022
24. 5. 2022 / 8:00 - 9:30

Testování ČŠI

učebna informatiky: 5.B

25. 5. 2022
25. 5. 2022
26. 5. 2022
30. 5. 2022 / 8:00 - 9:30
31. 5. 2022 / 10:00
31. 5. 2022 / 10:00

Červen

Tisk

Červen 2022

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 6. 2022
1. 6. 2022
1. 6. 2022

Minikopaná

Blatnice: 8. - 9. ročník

2. 6. 2022 - 8. 6. 2022
2. 6. 2022 / 8:00 - 9:30

Testování ČŠI

chybějící žáci

2. 6. 2022 / 10:00
3. 6. 2022
3. 6. 2022

Minikopaná

Rohatec: 6. - 7. ročník

3. 6. 2022
6. 6. 2022 - 8. 6. 2022
7. 6. 2022
7. 6. 2022

Florbal

krajské kolo - Rousínov

7. 6. 2022 / 15:30

Projektová hodina MŠ

budoucí prvňáčci

8. 6. 2022
9. 6. 2022 - 10. 6. 2022
9. 6. 2022
Kolská, Berková
10. 6. 2022
12. 6. 2022
13. 6. 2022 - 17. 6. 2022
15. 6. 2022
15. 6. 2022 / 8:00
15. 6. 2022 / 13:00
20. 6. 2022 - 21. 6. 2022
20. 6. 2022 / 10:00
21. 6. 2022
21. 6. 2022
21. 6. 2022 / 10:00
22. 6. 2022
22. 6. 2022 / 11:00
23. 6. 2022
23. 6. 2022 / 10:00
24. 6. 2022
24. 6. 2022 - 25. 6. 2022

Spaní v ŠD

ŠD - 2. ročník

24. 6. 2022 / 9:00
24. 6. 2022 / 10:00

Koncert ZUŠ

8. - 9. ročník

27. 6. 2022
27. 6. 2022 / 9:00
28. 6. 2022
28. 6. 2022 / 9:00
29. 6. 2022 / 8:00
30. 6. 2022 / 9:00