Září

Tisk

Září 2023

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4. 9. 2023

Slavnostní zahájení školního roku

8:00 - 2.-9. ročník v budově školy  

4. 9. 2023

Slavnostní zahájení školního roku

9:00 - 1. ročník - kostel Sv.Andělů strážných

5. 9. 2023

Třídnické hodiny

do 10:45 - 1. ročník; do 11:40 - 2.-5. ročník; do 12:35 - 6.- 9. ročník

5. 9. 2023 / 10:55
13. 9. 2023
14. 9. 2023
15. 9. 2023

Den sportu

Sokolovna: 4.-5.ročník

15. 9. 2023
15. 9. 2023

Třídění odpadu

6.-7. ročník

15. 9. 2023 / 8:00
15. 9. 2023 / 8:45

Den církevních škol

Jako v pohádce-dramatická dílna: 3.A

15. 9. 2023 / 10:00

Den církevních škol

Jako v pohádce - představení: 3.ročník

15. 9. 2023 / 11:30

Den církevních škol

Jako v pohádce – dramatická dílna: 3.B

21. 9. 2023 - 22. 9. 2023

Volby do ŽP

3.-9. ročník

21. 9. 2023 / 15:30

Schůzka rodičů – Skotsko

rodiče přihlášených žáků - v 9. A

21. 9. 2023 / 16:00
25. 9. 2023 - 27. 9. 2023
25. 9. 2023 - 27. 9. 2023
28. 9. 2023

 


Říjen

Tisk

24. 9. 2023 - 1. 10. 2023

Říjen 2023

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4. 10. 2023
9. 10. 2023 - 13. 10. 2023
9. 10. 2023 - 11. 10. 2023
11. 10. 2023
12. 10. 2023 / 8:55 - 11:40
13. 10. 2023 / 8:55 - 11:40
17. 10. 2023
Kolská, Smetková
18. 10. 2023

Plavecký výcvik

2.ročník; 4.A

18. 10. 2023
19. 10. 2023 / 14:00
20. 10. 2023
20. 10. 2023

Přespolní běh

Park - I. stupeň

20. 10. 2023 / 17:00
21. 10. 2023

Vítání občánků

pěvecký sbor

22. 10. 2023 / 10:00
23. 10. 2023
23. 10. 2023
23. 10. 2023 - 25. 10. 2023
24. 10. 2023
24. 10. 2023

Sportovní odpoledne

Golf - 3.A,B,C

24. 10. 2023

Turnaj – florbal

6.-7. ročník

25. 10. 2023

Plavecký výcvik

2.ročník, 4.A

25. 10. 2023
25. 10. 2023 / 17:00
26. 10. 2023 - 27. 10. 2023
31. 10. 2023 / 13:30
3


Listopad

Tisk

Listopad 2023

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 11. 2023
2. 11. 2023

Turnaj v kopané FA

Hodonín - 2.stupeň

3. 11. 2023
7. 11. 2023

Turnaj-florbal

Velká nad Veličkou: 2. stupeň

8. 11. 2023

Plavecký výcvik

2.ročník, 4.A

8. 11. 2023 - 9. 11. 2023
8. 11. 2023
8. 11. 2023 / 10:00
9. 11. 2023

Fotbalový turnaj FA

3.-5. ročník

10. 11. 2023
10. 11. 2023
10. 11. 2023

Turnaj ve futsalu

tělocvična CZŠ: 6. - 7. ročník

10. 11. 2023
10. 11. 2023 / 17:00
13. 11. 2023
15. 11. 2023
15. 11. 2023

Turnaj ve florbalu

6.-7. ročník

22. 11. 2023

Plavecký výcvik

2.ročník; 4.A

22. 11. 2023
22. 11. 2023 / 8:55 - 11:40
23. 11. 2023 / 14:00 - 16:00
23. 11. 2023 / 16:30 - 17:00
23. 11. 2023 / 17:00
23. 11. 2023 / 18:00
27. 11. 2023
29. 11. 2023

Plavecký výcvik

2.ročník; 4.A

29. 11. 2023

Divadelní dílny

Panský dvůr - 9. ročník

30. 11. 2023

Galerie výtvarného umění

Hodonín: 5. ročník

30. 11. 2023

Muzeum naftového dobývání

Hodonín: 5. ročník


Prosinec

Tisk

Prosinec 2023

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 12. 2023
1. 12. 2023 / 14:00 - 16:00
5. 12. 2023 / 12:30

Čertovské harašení

ŠD - Šikulové

6. 12. 2023
6. 12. 2023

Plavecký výcvik

2.ročník; 4.A

6. 12. 2023

Mikulášský výlet

Kuželov - 1.C

7. 12. 2023
11. 12. 2023 - 13. 12. 2023
12. 12. 2023 / 13:00

Exkurze na městskou policii

ŠD - Čtyřlístek

13. 12. 2023
13. 12. 2023
13. 12. 2023

Florbal

1.stupeň

14. 12. 2023

Olympiáda v Aj

školní kolo - vybraní žáci (2. stupeň)

14. 12. 2023 / 8:00 - 9:40
15. 12. 2023
18. 12. 2023
18. 12. 2023 / 8:00 - 9:40
19. 12. 2023 / 10:00

Filmové představení

kino Morava - 1.stupeň

20. 12. 2023

Projektový den

Poselství křesťanských Vánoc

20. 12. 2023
20. 12. 2023 / 9:00
21. 12. 2023 / 10:00

Leden

Tisk
23. 12. 2023 - 2. 1. 2024

Leden 2024

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
5.1. Pá

Vánoční bohoslužba slova

1.stupeň - 9:00; 2.stupeň - 10:00

8.1. Po
10.1. St

Koncert souboru Včeličky

8:30 - 1. stupeň; 11:00 - 2. stupeň

12.1. Pá / 8:00 - 12:00
15.1. Po

Dějepisná olympiáda

okresní kolo - vybraní žáci

16.1. Út
17.1. St
18.1. Čt / 14:30 - 16:00
20.1. So
22.1. Po / 8:45
23.1. Út
24.1. St

Únor

Tisk
26.1. Pá - 1.2. Čt

Únor 2024

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
5.2. Po - 9.2. Pá
14.2. St

Svatý Valentýn

červenorůžový den

14.2. St / 9:00
16.2. Pá / 11:00 - 11:45

On-line meeting

vybraní žáci - 7. ročník

16.2. Pá / 17:30

Křížová cesta

1. a 2. roč.

20.2. Út

Olympiáda AJ

okresní kolo

21.2. St

Olympiáda Zeměpis

okresní kolo

23.2. Pá
23.2. Pá / 8:00 - 12:00

Interaktivní dopoledne

8.B - Obchodní akademie

23.2. Pá / 17:30
26.2. Po / 16:30
27.2. Út / 15:00 - 15:45

Pangea – matematická soutěž

8.-9. ročník - přihlášení žáci

28.2. St
28.2. St / 10:00 - 10:50

Pangea – matematická soutěž

4.-5. ročník - přihlášení žáci

28.2. St / 13:30

Březen

Tisk

Březen 2024

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1.3. Pá / 8:00 - 8:50

Pangea – matematická soutěž

6.-7. ročník - přihlášení žáci

1.3. Pá / 17:30

Křížová cesta

4.-5. ročník

13.3. St / 8:30

Naivní divadlo Liberec

Pohádka o Liazce - 1. stupeň

13.3. St / 14:00
18.3. Po / 8:00
18.3. Po / 10:20
19.3. Út

Biologická olympiáda

okresní kolo - vybraní žáci

20.3. St / 15:00
21.3. Čt
21.3. Čt

Recitační soutěž – okresní kolo

vybraní žáci - 1. stupeň

21.3. Čt

Fotbal

Okresní fotbalové finále: 3.-5. ročník

21.3. Čt / 15:00
22.3. Pá

Matematický Klokan

1.stupeň; 2.stupeň - vybraní žáci

22.3. Pá / 8:00
25.3. Po - 27.3. St
29.3. Pá

Duben

Tisk
28.3. Čt - 1.4. Po

Duben 2024

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
10.4. St
11.4. Čt

Kudy chodí malý lev

představení ZUŠ - 2.-3. ročník

12.4. Pá
12.4. Pá
15.4. Po
15.4. Po
15.4. Po - 19.4. Pá
16.4. Út - 17.4. St

Přijímací zkoušky

8-letá gymnázia

18.4. Čt
18.4. Čt / 16:30
22.4. Po

Okr. kolo Biologické olympiády

vybraní žáci: 6.-7. ročník

22.4. Po - 26.4. Pá
22.4. Po

Den Země

5.ročník; 7.ročník

22.4. Po - 26.4. Pá

Návštěva dětí z Itálie – Erasmus+

vybraní žáci 6.-7. ročníku

23.4. Út
23.4. Út
25.4. Čt

McDonald Cup

1.stupeň


Květen

Tisk

Květen 2024

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2.5. Čt

Zoo Lešná

5.ročník

2.5. Čt / 17:00
5.5. Ne - 10.5. Pá

Erasmus+

Návštěva našich žáků v Itálii

6.5. Po

Exkurze

Salaš Travičná - 1. ročník

6.5. Po

Májová pobožnost

2.-5. ročník

6.5. Po / 10:45

Exkurze

Baťův kanál - 6. ročník

6.5. Po / 14:00
7.5. Út

Exkurze

ZOO Hodonín - 2. ročník

7.5. Út

McDonad Cup

okresní kolo Ratíškovice - 1. stupeň

9.5. Čt

Projektový den – Robotika

5., 7., 9. ročník

9.5. Čt

Florbal

3.-5. ročník

10.5. Pá
10.5. Pá / 14:00
15.5. St

Koncert školního sboru

Kostel sv. Andělů strážných

16.5. Čt / 10:00
17.5. Pá

Dopravní soutěž

okresní kolo - vybraní žáci 4. ročníku

17.5. Pá
20.5. Po
22.5. St
24.5. Pá

Rafty

3.ročník

27.5. Po - 28.5. Út
27.5. Po

Abeceda řemesel

skanzen Strážnice - 5. ročník

28.5. Út

Focení tříd

1.-4. ročník

29.5. St

Zámek Lednice

exkurze - 5. ročník

30.5. Čt

Focení tříd

6.-9. ročník

31.5. Pá

Štěpy

workshop - 6.-7. ročník


Červen

Tisk

Červen 2024

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
3.6. Po
3.6. Po - 7.6. Pá
4.6. Út
9.6. Ne
10.6. Po / 9:00
12.6. St - 14.6. Pá
13.6. Čt
13.6. Čt
17.6. Po
17.6. Po
17.6. Po

Třídní výlet

ZOO lešná - 3. ročník

18.6. Út
18.6. Út / 14:00

Konference deváťáků

Panský dvůr - 8. ročník

20.6. Čt
20.6. Čt
21.6. Pá
21.6. Pá
23.6. Ne - 29.6. So

Žnin

dětský kemp (Polsko) - vybraní žáci

24.6. Po

Třídní výlet

Plavební komora - 1. ročník

24.6. Po / 8:00
25.6. Út / 7:00 - 27.6. Čt / 16:00

ŠD

provoz: úterý - čvtrtek

25.6. Út / 8:00

Ukončení školního roku

vydání vysvědčení

25.6. Út / 9:00