V termínu 24.–27. dubna jsme se s žáky druhého stupně zapojili do výzvy City Nature Challenge Veselsko, při které jsme prostřednictvím fotografií mapovali přírodu v našem regionu.

Společně se nám podařilo nasbírat stovky zajímavých pozorování . Akce pro nás byla velmi přínosná – teoretické poznatky z výuky jsme si mohli ověřit přímo v terénu a zároveň jsme si více všímali přírody kolem nás.

Děkujeme všem zapojeným žákům za nadšení a skvělou práci!