V úterý 28. dubna se naši druháci vydali na zámek do Milotic, kde je čekala prohlídka v dobových kostýmech.

Děti si vyzkoušely, jaké to bylo žít jako šlechta, prošly historické komnaty a ponořily se do atmosféry minulých století. Program v krásném prostředí jednoho z nejmalebnějších moravských zámků byl nejen zábavný, ale i poučný. Druháčci si odvezli spoustu hezkých zážitků.