
ve finále ČR v Praze zaznamenali naši florbalisté z 1. stupně pod vedením kouče – pana Mgr. Jiřího Kuchaře.
Svoje soupeře poráželi jako na běžícím páse. Prohru utrpěli až v boji o finále.
Nakonec se porvali v zápase o 3. místo s týmem z Ostrova nad Ohří a OBSADILI tak 3.MÍSTO v ČR.
Barvy JMK, okresu Hodonín, města Veselí nad Moravou a naši školu reprezentovali:
Fiala Jakub, Hanáček Jakub, Havlíček Vojtěch, Horňák Daniel, Josefík Šimon, Menšík Damián, Možíš Ondřej, Pšurný Denis, Sedláček Jakub, kapitán týmu – Štulc Jiří a Trčka Tomáš,
Našim dětem blahopřejeme k jejich úspěchu a děkujeme jim za vzornou reprezentaci.













