V pátek 5. prosince naši školu navštívil svatý Mikuláš, aby promluvil k žákům a zhodnotil jejich chování za uplynulé období.

A protože byl velmi laskavý, každý obdržel malou sladkost. Za pěknou akci děkujeme parlamenťákům.