Dne 18. května se na místním fotbalovém stadionu konal okrskový turnaj škol v malé kopané v rámci Asociace školních sportovních klubů.

I přes nepříznivou předpověď nám počasí parádně vyšlo a kluci si mohli minifotbal skvěle užít. I když se zúčastnil menší počet týmů, kvalitou se jim turnaj plně vyrovnal. Vítězný tým postoupil do okresního kola, které se uskutečnilo ve Velké nad Veličkou. Na prvním místě se umístila ZŠ a MŠ Bzenec, druhé místo obsadila naše škola a třetí skončila ZŠ Strážnice, Školní. Gratulujeme našim žákům k pěknému umístění!