
V pondělí 25. a ve středu 27. května navštívili žáci prvního ročníku muzeum ve Veselí nad Moravou, absolvovali výukový program o modrotisku.
Děti se seznámily s kouzelnými lektvary, díky nimž vzniká rezerva na plátně, hledaly různé motivy tisku a přemýšlely nad jejich tématy. Pod vedením lektorky si vyrobily vlastní matrici k tisku a své výrobky si hrdě odnášely domů. Program jim byl ušitý přímo na míru.










