
Na konci školního roku jsme se v kině Morava opět sešli, abychom ocenili žáky, kteří v průběhu roku vynikli svou prací, úspěchy i aktivitou pro školu. Cenu ředitele školy získal Stanislav Macík ze 5.B a Cenu faráře převzali vycházející deváťáci Marie Levová a Marek Holek.
Součástí programu bylo slavnostní loučení deváťáků, kteří nám představili svůj kulturní program s tanečními vystoupeními. Devět let strávených ve školních lavicích si připomněli v prezentacích, kde se objevily fotografie z dětství, školních výletů, exkurzí a společných akcí. Představili nám také, na které střední školy povedou jejich kroky. Na závěr převzali od svých třídních učitelů vysvědčení a pamětní listy.
Všem deváťákům přejeme hodně úspěchů při studiu na středních školách a spoustu štěstí do další životní etapy.
















