Ve středu 20. května se uskutečnila okresní dopravní soutěž ve Středisku volného času Slovácka ve Veselí nad Moravou.

Obě naše družstva se zúčastnila i přes nepříznivou situaci, která nastala den před soutěží. Naštěstí máme ochotné žáky jako náhradníky, a díky tomu jsme se mohli zúčastnit v obou kategoriích. Okresní kolo bylo náročnější a přísnější na udělování trestných bodů. Soutěž byla obtížnější i kvůli většímu počtu týmů. Ve starší kategorii soupeřilo 6 týmů a v mladší 8 týmů z okolí. Přes velkou konkurenci se starší tým, ve kterém nastoupil i nováček, umístil na krásném 4. místě. V mladší kategorii jsme zvítězili, a tím pádem postupujeme do krajského kola. Všem dětem moc gratuluji ke skvělému umístění a děkuji za výbornou reprezentaci školy.