Září

Tisk

Září 2018

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
17. 9. 2018

Pasování čtenářů – 3. B,C

8:15 - 3. B 10:00 - 3. C

19. 9. 2018
20. 9. 2018

Pasování čtenářů – 2. A,C

8:15 - 2. A 10:00 - 2. C

21. 9. 2018

Zkrácení výuky

do 10:30 - 1.-3. ročník; do 11:00 - 4.-6. ročník; do 11:30 - 7.-9. ročník

21. 9. 2018

Svačinky

nevydávají se

21. 9. 2018 / 17:00 - 19:00

 


Říjen

Tisk

Říjen 2018

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 10. 2018
2. 10. 2018 / 13:00 - 14:00
8. 10. 2018 / 10:00 - 13:30

Stoleté kořeny

9. A - 3.-4. hod; 9. B - 5.-6. hod.

9. 10. 2018

Sběr papíru

žáci školy

9. 10. 2018

Kuželovský mlýn

3. ročník - exkurze

11. 10. 2018
12. 10. 2018
12. 10. 2018
12. 10. 2018 / 14:00 - 13. 10. 2018 / 9:00

Prožitkový kurz

žákovský parlament

15. 10. 2018
17. 10. 2018

Beseda se spisovatelkou

10:00 - 3. ročník; 11:00 - 4. ročník

19. 10. 2018
23. 10. 2018

Florbal

okresní kolo - 1. stupeň

23. 10. 2018 / 6:30

Exkurze Vídeň

německý jazyk: 7.-9. ročník

24. 10. 2018
24. 10. 2018 / 9:00

Futsal

Ždánice

25. 10. 2018
26. 10. 2018

 


Listopad

Tisk

Listopad 2018

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 11. 2018
Randová
Randová
5. 11. 2018
6. 11. 2018
1. stupeň
Hálová
6. 11. 2018

100 let republiky

exkurze - 3. ročník

6. 11. 2018 / 13:00
9. 11. 2018
9. 11. 2018 - 11. 11. 2018
Jana Hlaváčková
9. 11. 2018

Florbal

8. - 9. ročník

Kalina
12. 11. 2018 / 13:00

„Jsem laskavec“

ŽP - Dům dětí Strážnice

Jana Hlaváčková
13. 11. 2018

Florbal

6. - 7. ročník

Aleš Kalina
13. 11. 2018

Exkurze Hodonín

3. ročník

14. 11. 2018 - 16. 11. 2018
L. Kostelanský; P. Andrýsek
14. 11. 2018
Rolencová
15. 11. 2018 / 8:00
Kontek
Just
16. 11. 2018
16. 11. 2018
správci sbírek
16. 11. 2018 / 9:40
vychovatelé ŠD a ŠK
David
19. 11. 2018

Divadlo UH

I. ročník

19. 11. 2018 / 15:30
Tomčalová, Šrámková
Kostalanský
20. 11. 2018

Kyberšikana

6. ročník

Kalina
20. 11. 2018

Florbal

8.-9. ročník

Aleš Kalina
20. 11. 2018 / 12:00 - 15:00
J. Hamšíková
21. 11. 2018

Dějepisná olympiáda

4.-5. vyuč. hodina

22. 11. 2018

Nohejbal

chlapci - II. stupeň

Kalina
22. 11. 2018
Kostelanská
22. 11. 2018 / 14:00 - 15:30
všichni
23. 11. 2018
23. 11. 2018 / 16:30
L. Martínková; J. Hamšíková
27. 11. 2018

Futsal

6.-7. ročník

Aleš Kalina
28. 11. 2018

Bible a my

okresní kolo

Poštulka
28. 11. 2018 / 7:15
Just, Andrýsek
29. 11. 2018
T. Just
L. Kostelanský
29. 11. 2018 / 7:30
30. 11. 2018
30. 11. 2018 / 13:00
David

 


Prosinec

Tisk

Prosinec 2018

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
3. 12. 2018 / 8:00
4. 12. 2018

Přednáška

8.-9. ročník

7. 12. 2018
7. 12. 2018

Nohejbal

Velká nad Veličkou

7. 12. 2018 / 9:00

Divadlo

6. ročník - UH

10. 12. 2018

Adventní čtvrthodinka s panem kaplanem

7:50 - 4.-5. ročník; 8:05 - 1.-3. ročník

11. 12. 2018

Setkání před Betlémem (Divadlo Víti Marčíka)

8:30 - 1.-4. ročník; 10:00 - 5.-9. ročník

11. 12. 2018 / 8:00

Futsalová liga

8.-9. ročník

Aleš Kalina
12. 12. 2018 / 13:00 - 14:00
David, Hamšíková
13. 12. 2018
13. 12. 2018 / 8:30
13. 12. 2018 / 14:00 - 15:30
14. 12. 2018
17. 12. 2018

Adventní čtvrthodinka s panem kaplanem

7:50 - 4.-5. ročník; 8:05 - 1.-3. ročník

19. 12. 2018
David
19. 12. 2018
20. 12. 2018
21. 12. 2018

Vánoční koledování

10:30 - I. stupeň; 10:55 - II. stupeň

21. 12. 2018
21. 12. 2018 / 10:10

 


Leden

Tisk
22. 12. 2018 - 2. 1. 2019

Leden 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4.1. Pá / 8:20
9.1. St
15.1. Út

Futsal

8.-9. ročník

Aleš Kalina
16.1. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

17.1. Čt / 14:00
ŠK
21.1. Po / 10:00
Iva Rolencová
23.1. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

23.1. St
Aleš Kalina
24.1. Čt / 8:00 - 11:00
Jana Hlaváčková
25.1. Pá

Fyzika

9. ročník

Jan Knotek
25.1. Pá / 10:00 - 11:30

Olympiáda

Aj a Rj

28.1. Po - 30.1. St

Pobytový kurz – 7.B

Škola pro udržitelný život

Iva Rolencová
29.1. Út
Jakub David
29.1. Út / 9:00 - 10:30
Markéta Randová
29.1. Út / 13:00 - 14:00
30.1. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

30.1. St
30.1. St

Přehazovaná

5. ročník

Aleš Kalina
30.1. St

Rodilý mluvčí

anglický jazyk

Jana Hlaváčková
30.1. St / 14:00
F. Kolská; J. Berková

 


Únor

Tisk

Únor 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4.2. Po

Lyžařský den

přihlášení žáci

4.2. Po / 9:00 - 10:30
J. Hamšíková
5.2. Út
6.2. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

6.2. St

Rodilý mluvčí

anglický jazyk

Jana Hlaváčková
6.2. St / 14:00
Berková, Kolská
7.2. Čt
I. Hálová; J. Hamšíková
7.2. Čt / 12:00 - 16:00

Školení PASCO

učebna Př

8.2. Pá / 8:55
19.2. Út

VIS Bílé Karpaty

spolupráce se seniory

Hamšíková, Kubečková
19.2. Út / 14:00

Recitační soutěž

školní kolo - 2. stupeň

V. Záňová; A. Mička
20.2. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

21.2. Čt
21.2. Čt / 17:00 - 19:00
Němečková, Kolská, Just
22.2. Pá / 8:00 - 11:00

DVVP

Čejč

Hamšíková, Kubečková
22.2. Pá / 8:00

Florbal

Hodonín

Kalina
25.2. Po / 13:30

Recitační soutěž

školní kolo - I. stupeň

A. Smetková
27.2. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

28.2. Čt

Kyberšikana

přednáška - 5. ročník

28.2. Čt
J. Knotek

 


Březen

Tisk

Březen 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4.3. Po

Přednáška

8.-9. ročník

5.3. Út
Š. Tomčalová
5.3. Út
D. Kosík
6.3. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

12.3. Út
14.3. Čt / 13:00
18.3. Po - 19.3. Út
Hlaváčková, Šrámková
19.3. Út
Tomčalová, Martínková
19.3. Út
20.3. St

Plavecký výcvik

2. B,C; 3. A,B,C

20.3. St
F. Kolská
22.3. Pá

Ruský jazyk – olympiáda

Brno - krajské kolo

22.3. Pá / 11:00
22.3. Pá / 13:00
25.3. Po

Dopravní výchova

5.A - 8:10-9:45; 5.B - 10:00-11:40

25.3. Po / 14:00
L. Kostelanský
26.3. Út
26.3. Út / 14:30

Pro budoucí prvňáčky

zábavné odpoledne - ŽP

27.3. St

Přednáška

8.-9. ročník

28.3. Čt

ÚDIF

6.-9. ročník

28.3. Čt / 15:30

Pro budoucí prvňáčky

zábavné odpoledne - ŽP

29.3. Pá

Schůzka MS ŠD

vych. ŠD a ŠK

29.3. Pá

ŠD a ŠK do 16:00

Kroužky zrušeny

 


Duben

Tisk

Duben 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2.4. Út

Florbal

6.-7. ročník

A.Kalina
2.4. Út / 8:00
L. Kostelanský
3.4. St / 8:00
4.4. Čt / 8:00
4.4. Čt / 10:00
4.4. Čt / 14:00

Vybíjená

přátelský zápas: 5.-6. ročník

A.Kalina
5.4. Pá / 8:00

ZOO Lešná

3.ročník

8.4. Po - 12.4. Pá
8.4. Po

Malá kopaná

Orelka - 8.-9. ročník

8.4. Po / 15:30
9.4. Út
9.4. Út

Malý florbal

Velká nad Veličkou - 8.-9. ročník

9.4. Út / 10:55 - 12:30
9.4. Út / 13:00
9.4. Út / 13:00 - 14:00
9.4. Út / 14:25 - 15:45
10.4. St
11.4. Čt

Sklárny Květná

exkurze - 5. ročník

11.4. Čt / 13:00 - 14:00
12.4. Pá
12.4. Pá / 7:30 - 8:00
12.4. Pá / 13:00 - 14:00
15.4. Po
15.4. Po
16.4. Út
23.4. Út / 10:00
25.4. Čt

Recitační soutěž

krajské kolo - Brno

25.4. Čt / 10:00
25.4. Čt / 11:00

Fablab kamion

8.A - exkurze

25.4. Čt / 16:00
26.4. Pá

Recitační soutěž

krajské kolo - Brno

26.4. Pá
26.4. Pá / 9:00

Fablab kamion

8.B - exkurze

26.4. Pá / 9:00

Běh zámeckým parkem

vybraní žáci školy

26.4. Pá / 10:00

Projektový den – prezentace

jídelna školy - II. stupeň

29.4. Po

Scénické čtení

8:15 – 1. roč. + 2.A, 2.B; 9:05 – 2.C + 3. roč.; 10:00 – 4.-5. roč.; 11:00 – 6.-7. roč.

29.4. Po
30.4. Út

 


Květen

Tisk

Květen 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2.5. Čt

KOVOZOO

exkurze 1. A,B

3.5. Pá
3.5. Pá

KOVOZOO

exkurze 2. B

3.5. Pá
7.5. Út

ŠD a ŠK

do 16:00

9.5. Čt - 10.5. Pá
13.5. Po
16.5. Čt
17.5. Pá
19.5. Ne
20.5. Po
21.5. Út
21.5. Út

Návštěva knihovny

8:15 - 3.C; 10:15 - 3.A

22.5. St

Malá kopaná

6. – 7. roč.

22.5. St

Výchovný koncert

1. – 4. roč.: 3.hodina; 5. – 8. roč.: 4.hodina

23.5. Čt - 24.5. Pá
23.5. Čt
23.5. Čt / 9:00
24.5. Pá
24.5. Pá
24.5. Pá / 9:40
27.5. Po / 13:30
28.5. Út
29.5. St

Focení tříd

dle rozpisu

30.5. Čt

Focení tříd

dle rozpisu

30.5. Čt / 9:00
30.5. Čt / 16:00
31.5. Pá
31.5. Pá
31.5. Pá

 


Červen

Tisk
31.5. Pá - 1.6. So

Červen 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4.6. Út / 10:00
6.6. Čt / 9:00

Divadlo ZUŠ

2.-5.ročník

10.6. Po - 14.6. Pá
10.6. Po

Okresní soud UH

exkurze - 8. ročník

10.6. Po
10.6. Po / 10:30
11.6. Út / 13:00 - 14:00

Vytvoř si ornament

stacionář Zdislava

12.6. St / 8:00

Cykloběh

5.-8. ročník

12.6. St / 10:30
13.6. Čt

Čarovné barvy země

vybraní žáci

13.6. Čt / 10:30
13.6. Čt / 14:00
14.6. Pá
18.6. Út
19.6. St / 8:00
19.6. St / 8:00
20.6. Čt

Parlament – výlet do Prahy

členové parlamentu

20.6. Čt / 8:00
20.6. Čt / 16:00
24.6. Po
24.6. Po
24.6. Po
24.6. Po
25.6. Út

Skanzen Strážnice

exkurze - 5.A

25.6. Út / 8:00
26.6. St
26.6. St / 8:30

Divadlo ZŠ Hutník

1.-5.ročník

27.6. Čt