Úvod » Plán práce 2018-2019
Plán práce 2018-2019
Září
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
20. 9. 2018 / 8:00 - 12:00
21. 9. 2018
do 10:30 - 1.-3. ročník; do 11:00 - 4.-6. ročník; do 11:30 - 7.-9. ročník
21. 9. 2018 / 17:00 - 19:00
Říjen
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 10. 2018 / 13:00 - 14:00
8. 10. 2018 / 10:00 - 13:30
9. A - 3.-4. hod; 9. B - 5.-6. hod.
12. 10. 2018 / 14:00 - 13. 10. 2018 / 9:00
17. 10. 2018
10:00 - 3. ročník; 11:00 - 4. ročník
23. 10. 2018 / 6:30
německý jazyk: 7.-9. ročník
Listopad
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 11. 2018
Randová
Randová
6. 11. 2018
1. stupeň
Hálová
9. 11. 2018 - 11. 11. 2018
Jana Hlaváčková
12. 11. 2018 / 13:00
Jana Hlaváčková
14. 11. 2018 - 16. 11. 2018
L. Kostelanský; P. Andrýsek
15. 11. 2018 / 8:00
Kontek
Just
16. 11. 2018
správci sbírek
16. 11. 2018 / 9:40
vychovatelé ŠD a ŠK
David
19. 11. 2018 / 15:30
Tomčalová, Šrámková
Kostalanský
20. 11. 2018 / 12:00 - 15:00
J. Hamšíková
22. 11. 2018 / 14:00 - 15:30
všichni
23. 11. 2018 / 16:30
L. Martínková; J. Hamšíková
28. 11. 2018 / 7:15
Just, Andrýsek
29. 11. 2018
T. Just
L. Kostelanský
30. 11. 2018 / 13:00
David
Prosinec
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
10. 12. 2018
7:50 - 4.-5. ročník; 8:05 - 1.-3. ročník
11. 12. 2018
8:30 - 1.-4. ročník; 10:00 - 5.-9. ročník
11. 12. 2018 / 8:00
Aleš Kalina
12. 12. 2018 / 13:00 - 14:00
David, Hamšíková
13. 12. 2018 / 14:00 - 15:30
17. 12. 2018
7:50 - 4.-5. ročník; 8:05 - 1.-3. ročník
21. 12. 2018
10:30 - I. stupeň; 10:55 - II. stupeň
Leden
Tisk
22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
21. 1. 2019 / 10:00
Iva Rolencová
24. 1. 2019 / 8:00 - 11:00
Jana Hlaváčková
25. 1. 2019 / 10:00 - 11:30
28. 1. 2019 - 30. 1. 2019
Škola pro udržitelný život
Iva Rolencová
29. 1. 2019 / 9:00 - 10:30
Markéta Randová
29. 1. 2019 / 13:00 - 14:00
30. 1. 2019
Jana Hlaváčková
30. 1. 2019 / 14:00
F. Kolská; J. Berková
Únor
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
4. 2. 2019 / 9:00 - 10:30
J. Hamšíková
6. 2. 2019
Jana Hlaváčková
6. 2. 2019 / 14:00
Berková, Kolská
7. 2. 2019
I. Hálová; J. Hamšíková
7. 2. 2019 / 12:00 - 16:00
19. 2. 2019
Hamšíková, Kubečková
19. 2. 2019 / 14:00
V. Záňová; A. Mička
21. 2. 2019 / 17:00 - 19:00
Němečková, Kolská, Just
22. 2. 2019 / 8:00 - 11:00
Hamšíková, Kubečková
22. 2. 2019 / 8:00
Kalina
25. 2. 2019 / 13:30
A. Smetková
Březen
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
18. 3. 2019 - 19. 3. 2019
Hlaváčková, Šrámková
19. 3. 2019
Tomčalová, Martínková
25. 3. 2019
5.A - 8:10-9:45; 5.B - 10:00-11:40
25. 3. 2019 / 14:00
L. Kostelanský
Duben
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 4. 2019 / 8:00
L. Kostelanský
4. 4. 2019 / 14:00
přátelský zápas: 5.-6. ročník
A.Kalina
9. 4. 2019
Velká nad Veličkou - 8.-9. ročník
9. 4. 2019 / 10:55 - 12:30
9. 4. 2019 / 13:00 - 14:00
9. 4. 2019 / 14:25 - 15:45
11. 4. 2019 / 13:00 - 14:00
12. 4. 2019 / 7:30 - 8:00
12. 4. 2019 / 13:00 - 14:00
26. 4. 2019 / 10:00
jídelna školy - II. stupeň
29. 4. 2019
8:15 – 1. roč. + 2.A, 2.B; 9:05 – 2.C + 3. roč.; 10:00 – 4.-5. roč.; 11:00 – 6.-7. roč.
Květen
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
22. 5. 2019
1. – 4. roč.: 3.hodina; 5. – 8. roč.: 4.hodina
23. 5. 2019 - 24. 5. 2019
Červen
Tisk
Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
10. 6. 2019 - 14. 6. 2019
11. 6. 2019 / 13:00 - 14:00