Září

Tisk

Září 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 9. 2019 / 8:00
2. 9. 2019 / 8:50

Zahájení školního roku

kostel sv. Andělů strážných

2. 9. 2019 / 10:00

Beseda s europoslankyní M. Šojdrovou

ŽP + žáci 9. ročníků

3. 9. 2019

Třídnické hodiny

1.ročník: do 10:45; 2.-5.ročník: do 11:40; 6.-9.ročník: do 12:35

3. 9. 2019
3. 9. 2019 / 12:30
4. 9. 2019

Třídnické hodiny

1.ročník: do 10:45; 2.-5.ročník: do 11:40; 6.-9.ročník: do 12:35

5. 9. 2019 / 14:00
6. 9. 2019 / 9:00 - 10:30
6. 9. 2019 / 10:30 - 12:00
8. 9. 2019 - 14. 9. 2019
9. 9. 2019 - 13. 9. 2019

Veselí v pohybu

možnost využití hřiště

12. 9. 2019 / 16:00
16. 9. 2019 - 18. 9. 2019

Seznamujeme se – 6. ročník

formační pobyt Rajnochovice

16. 9. 2019
19. 9. 2019
19. 9. 2019 / 13:00
20. 9. 2019
25. 9. 2019 - 27. 9. 2019

DVPP

3D tisk

Ludvík Kostelanský
27. 9. 2019

Ekoolympiáda

Strážnice

27. 9. 2019 / 7:30
30. 9. 2019 / 12:00
30. 9. 2019 / 23:00 - 23:59

Výstava ovoce a zeleniny

žáci I. stupně

 


Říjen

Tisk

Říjen 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 10. 2019

Zátopkův půlmaraton

Hroznová Lhota - 2. stupeň

1. 10. 2019 - 2. 10. 2019
Iva Rolencová; Magdalena Zacharová
1. 10. 2019
1. 10. 2019 / 7:35
2. 10. 2019 - 3. 10. 2019

Veletrh vzdělávání Hodonín

9. ročník - individuálně

3. 10. 2019

Návštěva knihovny

1.-2.hodina - 5.B; 4.-5.hodina - 5.A

3. 10. 2019 - 4. 10. 2019
4. 10. 2019

Zátopkova pětka

žáci 1. stupně

4. 10. 2019
4. 10. 2019

Plavecký výcvik

zahájení - 3.A

7. 10. 2019 - 11. 10. 2019
7. 10. 2019 / 14:00

Supervize

1.stupeň

8. 10. 2019
8. 10. 2019 / 8:55

Logická olympiáda

6.-9. ročník

9. 10. 2019
9. 10. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 10. 10. 2019 at 0:00

Exkurze Blatnice

výběr 8.-9. ročníků

10. 10. 2019

Exkurze Strážnice

výběr 8.-9. ročníků

11. 10. 2019
15. 10. 2019
15. 10. 2019
15. 10. 2019
Iva Rolencová
15. 10. 2019 / 7:30
15. 10. 2019 / 13:35
16. 10. 2019
Markéta Randová
17. 10. 2019 / 14:00
18. 10. 2019
18. 10. 2019 / 9:00
20. 10. 2019 / 10:00
22. 10. 2019
22. 10. 2019

DVVP

Brno

Alena Smetková
22. 10. 2019

Projekt VODA

8:45 - 6.B; 11:50 - 6.A

24. 10. 2019 - 25. 10. 2019

Výlet Praha

9. ročník

24. 10. 2019
24. 10. 2019 / 9:00
Tomáš Just; Magda Zacharová
24. 10. 2019 / 11:00
25. 10. 2019
25. 10. 2019 / 7:30
28. 10. 2019
29. 10. 2019 - 30. 10. 2019
29. 10. 2019 - 30. 10. 2019
31. 10. 2019 / 9:40

Schůzka MS ŠD

vychovatelé ŠD

 


Listopad

Tisk

Listopad 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

An event every week that begins at 0:00 on Pátek, happening 2 times

1. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 15. 11. 2019 at 0:00

4. 11. 2019 - 8. 11. 2019
4. 11. 2019 / 14:00

Supervize

1.stupeň

5. 11. 2019

Exkurze Strážnice

výběr 8.-9. ročníků

5. 11. 2019
5. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 19. 11. 2019 at 0:00

5. 11. 2019

Futsalová liga

6. a 7. roč.

5. 11. 2019 / 17:00
6. 11. 2019
7. 11. 2019

Láska, sex, AIDS a vztahy

8.ročník - pan Řehák

7. 11. 2019
8. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

An event every week that begins at 0:00 on Pátek, happening 2 times

8. 11. 2019 / 10:00
Iva Rolencová; Magdalena Zacharová
11. 11. 2019 - 12. 11. 2019

Testování ČŠI

environmentální výchova-8.ročník

11. 11. 2019
11. 11. 2019

Bílý den

akce ŽP

11. 11. 2019 / 10:00
T. Just
11. 11. 2019 / 17:00
12. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 26. 11. 2019 at 0:00

12. 11. 2019

Workshopy SS 9. ročník

Strážnice - vybraní žáci

12. 11. 2019

Florbal

6. a 7. roč.

12. 11. 2019
13. 11. 2019

Futsal – Uh. Brod

8.-9. ročník

13. 11. 2019 / 9:00
T. Just
13. 11. 2019 / 10:30
14. 11. 2019

Exkurze Ostr. Nová Ves

8.-9. ročník - vybraní žáci

14. 11. 2019 / 8:00
14. 11. 2019 / 14:00
14. 11. 2019 / 16:30
14. 11. 2019 / 17:00
14. 11. 2019 / 18:00
15. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

An event every week that begins at 0:00 on Pátek, happening 2 times

15. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 15. 11. 2019 at 0:00

15. 11. 2019 / 9:00
Jakub David
19. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 19. 11. 2019 at 0:00

19. 11. 2019

Florbal

8. a 9. roč.

19. 11. 2019 / 7:30
20. 11. 2019
Iva Rolencová
20. 11. 2019
21. 11. 2019 - 22. 11. 2019
21. 11. 2019

Olympiáda v JČ

1.-2. hodina

21. 11. 2019 / 8:00
22. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

An event every week that begins at 0:00 on Pátek, happening 2 times

26. 11. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 26. 11. 2019 at 0:00

26. 11. 2019
26. 11. 2019
27. 11. 2019 / 8:00

Bible a my

Okresní kolo - Strážnice

27. 11. 2019 / 14:00
T. Just
28. 11. 2019
L. Kostelanský; M. Zelinková
28. 11. 2019
T. Just; H. Bedravová
28. 11. 2019 / 7:45 - 10:45
J. Hlaváčková
29. 11. 2019
29. 11. 2019
29. 11. 2019

Návštěva knihovny

8:00 - 1.B; 10:00 - 1.A

29. 11. 2019 / 7:30 - 8:00

 


Prosinec

Tisk

Prosinec 2019

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
2. 12. 2019
2. 12. 2019

Žehnání adventních věnců

7:50  4. – 5. roč. + 3.A; 8:05  1. – 2. roč. + 3.B a 3.C; 7:50 – 2. st.

2. 12. 2019

Preventivní program PČR

9:00 - 7. ročník; 10:00 - 9. ročník

2. 12. 2019 / 13:00
3. 12. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 17. 12. 2019 at 0:00

3. 12. 2019 / 13:00
L. Kostelanský
4. 12. 2019
4. 12. 2019
4. 12. 2019
4. 12. 2019 / 8:00
L. Kostelanský
6. 12. 2019

Plavecký výcvik

závěrečná lekce - 3. A

9. 12. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 16. 12. 2019 at 0:00

Adventní čtvrthodinka s panem kaplanem

7:50 - 4.-5.ročník; 8:05 - 1.-3.ročník

9. 12. 2019 / 14:00

Supervize

1.stupeň

10. 12. 2019 / 9:00
Aleš Kalina
10. 12. 2019 / 9:00
A.Kalina
10. 12. 2019 / 16:00
11. 12. 2019
Markéta Randová
11. 12. 2019

Komenský 2020

6.ročník

11. 12. 2019 / 8:00
12. 12. 2019 / 10:15

Vánoční koncert ZUŠ

1.stupeň + 6.ročník

12. 12. 2019 / 13:00
12. 12. 2019 / 13:00
13. 12. 2019 / 8:00
13. 12. 2019 / 13:00
L. Kostelanský
16. 12. 2019

SŠ automobilní Kyjov

vybraní žáci

16. 12. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 16. 12. 2019 at 0:00

Adventní čtvrthodinka s panem kaplanem

7:50 - 4.-5.ročník; 8:05 - 1.-3.ročník

16. 12. 2019

Knihovna

8:00 - 2. A; 10:00 - 2. B

16. 12. 2019
17. 12. 2019
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 17. 12. 2019 at 0:00

17. 12. 2019
17. 12. 2019 / 8:00
17. 12. 2019 / 13:30

Ledové království II

kino: 2. A; 5. A

19. 12. 2019
19. 12. 2019 / 13:30
20. 12. 2019

Vánoční koledování

10:30 - I.stupeň; 10:55 - II.stupeň

 


Leden

Tisk
21. 12. 2019 - 5. 1. 2020

Leden 2020

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
6.1. Po
Jana Hlaváčková,Jana Adamcová
9.1. Čt
10.1. Pá

Vánoční bohoslužba slova

I.stupeň - 9:00; II.stupeň - 10:00

14.1. Út
15.1. St
16.1. Čt
ŠK
17.1. Pá

Školení Hodonín

ŠD tvoření

Jakub David
20.1. Po / 10:00
20.1. Po / 10:00
P.Andrýsek
20.1. Po / 14:00

Supervize

1.stupeň

T. Just
21.1. Út
23.1. Čt
24.1. Pá - 30.1. Čt
I.Rolencová
24.1. Pá
27.1. Po - 30.1. Čt
27.1. Po / 10:00
28.1. Út
J.David
28.1. Út

Biologická olympiáda

školní kolo - 8. - 9. ročník

28.1. Út / 7:30
29.1. St
30.1. Čt
Pavel Andrýsek

 


Únor

Tisk

Únor 2020

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
3.2. Po - 28.2. Pá
4.2. Út / 7:30
4.2. Út / 8:50

Biologická olympiáda

školní kolo - 6. - 7. ročník

5.2. St / 8:00
6.2. Čt
Iva Rolencová; Magda Zacharová
6.2. Čt / 13:00
7.2. Pá

Návštěva knihovny

8:00 - 1.B; 10:00 - 1.A

11.2. Út
A.Večeřová
11.2. Út / 7:30
13.2. Čt / 15:00

Karneval

jídelna

17.2. Po - 23.2. Ne
25.2. Út

Recitační soutěž

2.stupeň - školní kolo

26.2. St
26.2. St

Recitační soutěž

1.stupeň-školní kolo

A.Smetková
27.2. Čt
27.2. Čt

Pangea

školní kolo

27.2. Čt / 14:00

 


Březen

Tisk

Březen 2020

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
3.3. Út

Technologický kamion

2.-3. hod: 6.B(chlapci); 4.-5. hod: 6.B(děvčata)

4.3. St

Technologický kamion

2.-3. hod: 6.A(chlapci); 4.-5. hod: 6.A(děvčata)

5.3. Čt / 8:00

Školení ŠD

Vacenovice

Kubečková, David
6.3. Pá
10.3. Út / 7:30
19.3. Čt / 14:00

 


Duben

Tisk

Duben 2020

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
16.4. Čt / 14:00
17.4. Pá / 18:00

Divadlo UH

společně se ZŠ Hutník

22.4. St
L. Kostelanský; P. Andrýsek; P. Buchtela
25.4. So - 26.4. Ne
29.4. St
Iva Rolencová; Magdalena Zacharová

 


Květen

Tisk

Květen 2020

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
14.5. Čt / 14:00
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 28. 5. 2020 at 14:00

28.5. Čt / 14:00
|Opakující se Akce (zobrazit vše)

One event on 28. 5. 2020 at 14:00

29.5. Pá / 7:30
Poštulka

 


Červen

Tisk

Červen 2020

Datum / čas
Název / popis
Účast
Odpovídá
1.6. Po
16.6. Út
17.6. St / 8:00
18.6. Čt / 8:00
19.6. Pá - 20.6. So
19.6. Pá / 8:00
29.6. Po / 8:00
30.6. Út / 9:00