
Dne 17.10. proběhla ve školní jídelně Podzimní jablíčková slavnost pro děti a rodiče.
Součástí této slavnosti bylo tvoření společného stromu, výtvarné dílny s jablky a v neposlední řadě také ochutnávka jablečných pokrmů, které připravili členové žákovského parlamentu. Tímto jim a také rodičům velmi děkujeme.
Celé odpoledne se neslo v příjemném duchu. Již teď se těšíme na další ročník.













