Ve čtvrtek 28. května jsme se vydali na výlet do Uherského Hradiště.

Navštívili jsme Slovácké muzeum, kde jsme si prohlédni expozici o životě na Slovácku, která byla doplněna spoustou interaktivních aktivit a zhlédli jsme také výstavu prací žáků ZUŠ Uherské Hradiště.

Potom jsme se vydali do Sport Centra Morava, kde jsme se vyřádili na trampolínách a dost jsme si to užili.

Tento výlet byl kombinací kulturního zážitku i sportovního vyžití.