Pod záštitou žákovského parlamentu se v pátek 7. listopadu 2025 uskutečnil Svatomartinský lampionový průvod.

S dětmi i dospělými jsme se setkali před školou, kde svým slovem všechny přítomné přivítal pan ředitel. Průvod veden dvěma krásnými a osvětlenými koňmi směřoval na Bartolomějské náměstí, kde jsme shlédli vystoupení šermířské skupiny Dračí úsvit. Po návratu do jídelny školy následoval kulturní program – CM Hrom, DFS Štěpnička, Aerobic Strážnice a školní pěvecký kroužek. Za občerstvení patří dík parlamenťákům a jejich rodičům. Akci si děti i dospělí užili a těšíme se na další.