
Po podzimním úspěchu, kdy jsme v Hroznové Lhotě vyhráli štafetový běh – půlmaraton v rámci Poháru Emila Zátopka, jsme se vydali zkusit štěstí také do Ostrožské Lhoty. Zde místní základní škola pořádala orientační běh Memoriál kapitána Bogataje.
A i tentokrát se nám dařilo – jeden z našich týmů zvítězil v konkurenci 30 týmů!
Vítězný tým tvořili osmáci z 8. A – Vendula Všetulová, Kristýna Vyskočilová a Vojtěch Lev – které skvěle doplnil deváťák Vojtěch Nejezchleba.
Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a vítězům srdečně gratulujeme!




