Naši školu čeká po osmnácti letech významná změna ve vedení. Dosavadní ředitel Ludvík Kostelanský po letech obětavé práce ukončuje své působení ve funkci a odchází do důchodu.
Na jeho místo nastupuje Anna Šrámková, které přejeme mnoho úspěchů v nové roli.
Více zde: Církevní ZŠ ve Veselí bude mít novou ředitelku – Arcibiskupství olomoucké
