Naši školu čeká po osmnácti letech významná změna ve vedení. Dosavadní ředitel Ludvík Kostelanský po letech obětavé práce ukončuje své působení ve funkci a odchází do důchodu. 

Na jeho místo nastupuje Anna Šrámková, které přejeme mnoho úspěchů v nové roli.

Více zde: Církevní ZŠ ve Veselí bude mít novou ředitelku – Arcibiskupství olomoucké